بخش فروش و املاک از کارشناسانی متخصص وباتجربه در زمینه ارائه خدمات نوین فروش برخوردار است. تكيه براخلاق‎مداري وتلاش جهت انتقال اطلاعات صحيح و صادقانه به مشتريان از اولویت‎های رفتاری کارکنان این بخش است.
این  گروه  به عنوان سازمانی دانش محور ، با دارا بودن نیروهای مجرب و حرفه ای و برخورداری ازسایر منابع اطلاعاتی و سازمانی خود،آماده ارائه خدمات جامع و منحصر بفرد به مشتریان بازار زمین و ساختمان بوده واز ابتدایی ترین مراحل ورود هر مشتری به بازار مذکور( اعم از شناسایی و امکان سنجی فرصت های سرمایه گذاری، تحقیقات بازار، اخذ مجوز ساخت و ساز و ...) تا مراحل انتهایی و خروج از بازار( اعم از اخذ پایانکار، مهندسی بازاریابی و فروش و ...)در کنار وی ، بعنوان مشاوره و ارائه دهنده خدمات مذکور میباشد.
 مهندسی بازاریابی و فروش :
بازاریابی و فروش با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه مهندسی بازاریابی و فروش ، با بهره گیری از توان کارشناسی و مدیریتی نیروهای خبره و مجرب ، دانش روز و دسترسی به بانک های اطلاعاتی بازار مسکن و مشتریان بالقوه ایجاد شده است .
 تحقیقات و مطالعات بازار :
تحقیقات بازار ، با هدف ارائه خدمات تخصصی و علمی در زمینه تحقیقات بازار زمین و ساختمان و مدیریت موضوعات تحقیقاتی مرتبط با بازار مذکور ایجاد شده است .
  مدیریت املاک و خدمات طرح :
املاک و مستغلات ، به منظور ارائه خدمات حرفه ای کارگزاری و مشاوره ای در خصوص کلیه امور مربوط به خرید ، فروش و توسعه زمین (ایجاد ارزش افزوده بر روی زمین )و کلیه اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با ساخت و ساز اعم از اخذ مجوزها و اسناد مرتبط با شهرداری ها ، ادارات ثبت و ... ایجاد شده است .
سرمایه گذاری  و مشارکتها :
سرمایه گذاری و مشارکتها با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه هرگونه سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه زمین و ساختمان ، اعم از مدیریت شکل گیری پروژه های مشارکتی ، شناسایی بهترین فرصت های سرمایه گذاری ، انجام امکان سنجی های فنی و اقتصادی ، خدمات قراردادی و ... ایجاد شده است .

مطالب و مقالات

اطلاعات تماس

02122580712

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اتوبان صدر، خروجی کامرانیه، خیابان آزاد، خیابان میثم، پلاک 12

همکاران

LOGO-Tandis-2 3.png
Unilife-2.png
photo_2017-02-28_11-38-46.jpg
rangarang1.png
Top