درباره  گروه  اركان شرق
گروه شركت هاي اركان شرق يكي از بزرگترين مجموعه شركت هاي ساختماني است كه با گرايش به تكنولوژي هاي نوين و بهره مندي از كادري متخصص و مجرب آماده ارائه هر گونه خدمات فني - مهندسي از قبيل طراحي، اجرا، تامين و توليد تجهيزات و مصالح نوين در بخش هاي مختلف ساختماني، صنعتي و عمراني مي باشد.
اين مجموعه با پشتوانه بيش از نيم قرن تجربه در صنعت ساختمان و طي سال ها تحقيقات، مطالعه و ارزيابي كمي و كيفي پروژه هاي بزرگ در كشورهاي توسعه يافته، دريافت كه در اجراي موفق اين گروه از پروژه ها، عواملي نظير مراكز علمي و تحقيقاتي، بخش هاي خصوصي، مراكز كنترلي و تكنولوژي هاي مياني صنعت ساختمان در كنار استفاده از تجهيزات و مصالح نوين ساختماني بسيار موثر بوده و علاوه بر تحكيم ارتباط ميان كارفرما با مشاورين و پيمانكاران، باعث افزايش سطح كمي و كيفي اجرا، افزايش سرعت، جلوگيري از اتلاف مصالح و مزاياي بيشمار ديگري مي شود.
گروه ارکان شرق با هدف فعالیت و بسترسازی در زمینه های ساختمان و مسکن ، صنایع تولیدی ، اموربازرگانی و کشاورزی و.... از سال 1332 با سرمایه گذاری در صنعت ساختمان و صنایع وابسته مطرح شد. حضور موفق موسس این گروه در عرصه املاک ، ساختمان و مسکن زمینه ساز ایجاد ساختاری قدرتمند و پویا در جهت شکل گیری فعالیتهای مختلف  و تشکیل گروه شرکتهای ارکان شرق گردید.
بیش از شش دهه فعالیت ساختمانی ،صنعتی و تولیدی،گروه را دارای مزیت‌های رقابتی متعددی کرده است که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: مدیریت استراتژیک بنگاه ‌های بزرگ اقتصادی بخش خصوصی هم رتبه با شرکت های معتبر بین المللی، سیستم‌های مهندسی و تحقیق و توسعه، تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف صنعتی، نظام‌های رشد و تعالی و مدیریت مشارکتی، سرمایه‌های بی‌بدیل انسانی، ارتباطات موثر و گسترده اجتماعی، نظام‌های مالی اقتصادی و برنامه‌ریزی نقدینگی منطبق با ویژگی‌های بخش خصوصی، بازرگانی داخلی و بین المللی، بازاریابی علمی، شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش، تولید صادرات محور و … و بهره گیری از مشاورین ارشد بین المللی همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا، حرکت کند و با انتقال دانش جهانی به کشور، سیستم‌های تولید و مدیریت در ایران اسلامی را با پیشرفت چشم گیری روبرو سازد.
اين گروه به منظور بالا بردن سطح كمي و كيفي اجرا و گسترش تكنولوژي هاي نوين، ضمن مشاركت و همكاري با شركت هاي معتبر بين المللي، اقدام به ايجاد شركت هاي تخصصي فني، مهندسي، توليدي و صنعتي در شاخه هاي عمران و توسعه ساختمان، توليد و توسعه صنعت و بازرگاني و توسعه صادرات نموده است. اين شركت ها علاوه بر آنكه خدمات خود را بطور مجزا و كاملاً تخصصي در اختيار متقاضيان قرار مي دهند، در طراحي و اجراي پروژه هاي بزرگ ملي و بين المللي نيز در قالب يك مجموعه از جديدترين و كاراترين راه حل هاي مهندسي در كنار يكديگر قرار گرفته و خدمات كاملي را از مرحله فكر تا اجراي نمايي به كارفرمايان ارائه مي نمايند.
رسالت گروه شرکتهای ارکان شرقبا ارائه روشهای نو ، استفاده از دانش روز ، بهره گیری از کار گروهی نیرو های با تجربه و جوان و هدایت گروه مدیران تحقق یافته است .

مطالب و مقالات

اطلاعات تماس

02122580712

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اتوبان صدر، خروجی کامرانیه، خیابان آزاد، خیابان میثم، پلاک 12

همکاران

LOGO-Tandis-2 3.png
Unilife-2.png
photo_2017-02-28_11-38-46.jpg
rangarang1.png
Top