گروه ارکان شرق با توجه به نیاز خود در بخش ساختمان و همچنین در راستای ارتقای کیفیت محصولات ساختمانی در سطح کشور اقدام به تاسیس صنایع و واحدهای تولیدی مرتبط با مصالح ساختمانی  از جمله تولید رنگ های ساختمانی و دوستدار محیط زیست کرده است .
این مجموعه فعالیت خود را در سال 1381 در شرکت صنایع و پوشش های حفاظتی با عنوان  رنگارنگ اطلس واقع در شهرک صنعتی اشتهارد نموده است که برای آشانایی کامل با تولیدات شرکت می توانید به آدرس سایت شرکت www.rangarangatlasco.com    مراجعه فرمایید.
آشنايي با شركت رنگارنگ اطلس
تجربه حضور ديرينه سهامداران شركت رنگارنگ اطلس در صنعت ساختمان و درك نياز بازار در اين صنعت ، و در پي فعاليت هاي تحقيقاتي  که از سال 1376 در زمينه مصالح نوين ساختماني به ويژه رنگ مولتي كالر و رنگ هاي دوستدار محيط زيست انجام شد  و همچنین  بررسي بازارهاي داخلي و بين المللي و ارتباط با مراكز علمي و فني معتبر خارج از كشور انگيزه تاسيس شركت صنايع رنگ و پوشش هاي حفاظتي رنگارنگ اطلس گرديد.
  اين شركت از سال 1381 با بهره گيري از تجارب و تحقيقات مهندسين با تجربه كه خود نيز جزء موسسين شركت مي باشند توليد رنگ مولتي كالر را آغاز نموده و با معرفي محصولات متنوع و جديد و با لحاظ نمودن موضوع جلوگيري از آسيب هاي زيست محيطي ، در ارتقاء سطح توقعات مصرف كنندگان تاثير به سزايي گذاشته و پايه گذار تحولي مهم در صنعت رنگ ايران گرديده است . با گذشت يك دهه از شروع اين حركت تاثيرگذار كه از واحد تحقيق توسعه اي نسبتاً كوچك در منطقه آزاد قشم آغاز گرديده است ، شركت صنايع رنگ و پوشش هاي حفاظتي رنگارنگ اطلس به همت و پشتكارمهندسين با تجربه خود و فعاليت مستمر واحد R&D شركت و با بهره گيري از امكانات آزمايشگاهي پيشرفته و تنوع توليد بيش از پنجاه نوع محصول دوستدار محيط زيست و توان بالا مطابق استانداردهاي روز دنيا به يكي از نام هاي معتبر اين صنعت مبدل گرديده  و همچنان به عنوان اولين و بزرگترين شركت توليدي رنگ مولتي كالر در ايران در سايه رضايت مشتريان بر خود مي بالد.
 در اين راستا با نگاهي كارشناسانه و مشاوره اي در پروژه هاي مطرح در سطح كشور حضور داشته و تا كنون چندين ميليون متر مربع از ساختمان هاي اداري _ تجاري مسكوني را زير پوشش محصولات خود برده است . فعاليت ما در نوآوري و توليد محصولات دوستدار محيط زيست نشانه عزم جدي اين گروه توليدي در تداوم و كسب اين افتخارات مي باشد .

مطالب و مقالات

اطلاعات تماس

02122580712

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اتوبان صدر، خروجی کامرانیه، خیابان آزاد، خیابان میثم، پلاک 12

همکاران

LOGO-Tandis-2 3.png
Unilife-2.png
photo_2017-02-28_11-38-46.jpg
rangarang1.png
Top